Eşsiz Boğaz Manzarasına KarşıNİŞAN

En Güzel Günlerinizin Şahidi İstanbul Olsun...
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-davet-1.jpg

Özel Günleriniz İçin Unutulmaz Bir Atmosfer

Özel günlerinizin unutulmaz bir atmosferde geçmesi için boğazın eşsiz manzarasını sizlerle buluşturuyoruz! Boğaz manzaralı nişan salonumuzda, romantik bir ortamda sevdiklerinizle bir araya gelip, mutluluğunuzu paylaşmanız için sizleri bekliyoruz.

Deniz manzaralı salonumuz, İstanbul’un muhteşem Boğaziçi’nin panoramik manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. Tarihi dokusuyla büyüleyici bir atmosfere sahip olan salonumuz, zarif dekorasyonu ve modern olanaklarıyla nişanınızı unutulmaz kılacak.

Mutluluğun İzi, Her Detayda Gizli

Nişanınız için özel olarak tasarlanmış dekorasyonlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Şık masa düzenlemeleri, zarif çiçek aranjmanları, romantik aydınlatmalar ve daha birçok detay, nişanınızı büyüleyici bir atmosferde geçirmenize olanak sağlayacak.

Sizin hayal ettiğiniz nişan dekorasyonunu gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Tarzınıza ve zevkinize uygun renk paletleri, tema seçenekleri ve özel detaylarla süslenmiş nişan mekânınız, sizin ve sevdiklerinizin gözlerini kamaştıracak.

https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-hizmetlerimiz.jpg
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-hizmetlerimiz-2.jpg

Davet Menülerimiz

Özel günümüzde sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz! Nişanımızın tadını çıkarırken damaklarınızı da şenlendirmek için özenle hazırladığımız menülerimizle karşınızdayız.

https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-davet-menulerimiz.jpg

Salonlarımız

Balo

Balo

500 Kişilik Balo Salonumuz
Panorama

Panorama

250 Kişilik Panorama Salonumuz
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-iletisim.jpg

İLETİŞİM FORMU

Salonlarımız ve organizasyon detayları hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.