Eşsiz Boğaz Manzarasına KarşıNİKAH

En Güzel Günlerinizin Şahidi İstanbul Olsun...
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-davet-1.jpg

Eşsiz Boğaz Manzarasıyla Nikahınızı Kutlayın!

Aşkınızı ve birlikteliğinizi ölümsüzleştirmek için burada bir araya geldik. Balcoon Bosphorus, muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde sizin gibi özel bir çift için geniş ve ferah salonlarıyla her türlü davet ve organizasyona uygun bir ortam sunuyor.

Boğaz'ın Büyüsünde Sonsuza Dek Mutluluk!

Sonsuz aşkın ve mutluluğun hikayesi Boğaz’ın büyüleyici manzarasıyla başlar. Balcoon Bosphorus, her detayı özenle planlayarak, çiftlerin ömür boyu sürecek bir birlikteliğe adım atacakları unutulmaz anlara ev sahipliği yapıyor.

https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-hizmetlerimiz.jpg
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-hizmetlerimiz-2.jpg

NİKAH TÖRENİ

Nikahınızı gerçekleştireceğiniz bu özel gün, sadece bir tören değil, aşkınızı taçlandırdığınız unutulmaz bir an olacak. Boğaz’ın büyüleyici manzarası eşliğinde, Balcoon Bosphorus’un geniş ve ferah salonlarında, sevdiklerinizle birlikte bu mutlu anı paylaşmak için buradayız. Biz, Balcoon Bosphorus olarak, her detayı titizlikle planlayarak, sizin için unutulmaz bir nikah töreni gerçekleştirmek için buradayız. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmetimizle, sizlere en güzel günlerinizde eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-davet-menulerimiz.jpg

Salonlarımız

Balo

Balo

500 Kişilik Balo Salonumuz
Panorama

Panorama

250 Kişilik Panorama Salonumuz
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-iletisim.jpg

İLETİŞİM FORMU

Salonlarımız ve organizasyon detayları hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.