Eşsiz Boğaz Manzarasına KarşıKINA

En Güzel Günlerinizin Şahidi İstanbul Olsun...
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-davet-1.jpg

Renkli Gecenin İncisi: Kına Gecesi

Bizim için çok özel olan bu gecede, geleneksel kına ritüelimizi gerçekleştirecek ve sevdiklerinizle bir araya gelerek mutluluğunuzu kutlayacağız. Renkli kıyafetlerimizle, müzik eşliğinde, bolca gülüşmelerle ve unutulmaz anılarla dolu bir geceye hazır olun!

Geleneklerimizi yaşatırken, sevdiklerinizle bir araya gelip mutluluğunuzu paylaşmak bize büyük bir heyecan veriyor.

DENEYİMLİ EKİBİMİZ SİZİNLE

Kına gecenizin sihirini ve coşkusunu en iyi şekilde yaşamanız için buradayız! Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, geleneksel kına gecenizi unutulmaz kılmak için size yardımcı olmak için sabırsızlanıyor.

Bizimle çalışırken, uzmanlığımız ve özverimiz sayesinde her ayrıntıyı düşünmenize gerek kalmaz. Kına gecenizin dekorasyonundan müzik seçimine, geleneksel ritüellerin düzenlenmesinden konukların ağırlanmasına kadar her adımda yanınızda olacağız.

Ekibimizde yer alan profesyoneller, yılların deneyimine sahip kına gecesi organizasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. Geleneksel dokunuşları modern yaklaşımlarla birleştirerek, sizin ve konuklarınızın unutamayacağı bir gece yaşamanızı sağlayacaklar.

Siz sadece bu özel gecenin tadını çıkarın, gerisini bize bırakın. Kına gecenizin sizin için en iyi şekilde organize edilmesi için buradayız ve her detayı sizin istekleriniz doğrultusunda özenle planlayacağız.

https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-davet-menulerimiz.jpg

Salonlarımız

Balo

Balo

500 Kişilik Balo Salonumuz
Panorama

Panorama

250 Kişilik Panorama Salonumuz
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-iletisim.jpg

İLETİŞİM FORMU

Salonlarımız ve organizasyon detayları hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.