Eşsiz Boğaz Manzarasına KarşıDÜĞÜN VE DAVET

En Güzel Günlerinizin Şahidi İstanbul Olsun...

Boğaz Manzaralı Düğün ve Davet Salonları

Düğün ve davet salonu olarak hizmet veren  Balcoon Bosphorus, Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde geniş ve ferah salonları ile her türlü davet ve organizasyona uygun bir ortam sunuyor.

Hayalinizdeki Düğün Salonu

Hayalinizdeki düğün salonu, sadece bir mekan değil, unutulmaz anılarınızın yaşandığı özel bir yerdir. Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde, geniş ve ferah salonları ile düğün ve davetlerinizin en özel anlarını yaşamak istiyorsanız, bu mekan tam size göre. Profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti ile her türlü organizasyona uygun bir ortam sunuyor. Siz de sevdiklerinizle birlikte, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için bu mekanı tercih edebilirsiniz.

https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-hizmetlerimiz.jpg
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-hizmetlerimiz-2.jpg

PRESTİJLİ DAVET ORGANİZASYONLARI

Prestijli davet organizasyonları için Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde, geniş ve ferah salonları ile düğün ve davetlerinizin en özel anlarını yaşamak istiyorsanız, bu mekan tam size göre. Profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti ile her türlü organizasyona uygun bir ortam sunuyor. Siz de sevdiklerinizle birlikte, prestijli davet organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için bu mekanı tercih edebilirsiniz.

https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-davet-menulerimiz.jpg

Salonlarımız

Balo

Balo

500 Kişilik Balo Salonumuz
Panorama

Panorama

250 Kişilik Panorama Salonumuz
https://balcoonbosphorus.com/wp-content/uploads/2022/10/ana-sayfa-iletisim.jpg

İLETİŞİM FORMU

Salonlarımız ve organizasyon detayları hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.